Pozytywny test ciążowy, leczenie nerek a ciąża

Witam, z 12 na 13 marca krwawiłam do dnia dzisiejszego 20 marca plamienie wewnątrz pochwowe zrobiłam 3 testy dwa negatywne a 3 pozytywny boli mnie dół brzucha i okolice jajników, miesiączkę miałam 14-16 lutego. Co z tych dolegliwości wynika, dodam, że choruję na nerki i biorę w obecnej chwili sporą dawkę różnych leków.

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi oraz skontaktować się z ginekologiem. Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie wiele więcej wyjaśnić.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeśli wynik testu wyszedł pozytywnie proszę zgłosić się do ginekologa, który oceni, czy jest Pani w ciąży. Pozdrawiam