Pozytywny test ciążowy a miesiączka u 33-letniej kobiety

Nie stosowałam tabletek anty od 6 m-cy, ostatnia miesiaczka była 2.03, kolejna powinnam dostac 30.03-2.04 ale nie dostałam, po tyg zrobilam test byl negatywny, ogólnie po 2 tyg opóżnienia zaczełam plamić więc zaczełam stosować tabletki anty, ale to nie była miesiączka tylko plamienia 3 dni, brałam tabletki przez 8 dni ale źle się czułam, bolało mnie podbrzusze więc zrobiłam test i był pozytywny więc odstawiłam tabletki, po 3 dniach dostałam miesiączkę. Jak to rozumieć?Możliwe że jestem w ciąży?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że doszło do poronienia. Konieczna wizyta u ginekologa i przeprowadzenie badania ginekologicznego oraz wykonanie badania beta hCG w surowicy krwi.