Pozytywny test ciążowy i krwawienie ze skrzepami a poronienie

Dzień dobry, 8 lipca miałam ostatnią miesiączkę. 5 sierpnia zrobiłam test i wyszedł pozytywny(druga kreska bledsza ale widoczna), test powtórzyłam 2 krotnie - taki sam wynik. 8 sierpnia dostałam krwawienia ze skrzepami,zrobiłam dzisiaj test wyszedł negatywny. Czy mogłam poronić? Czy możliwe jest aby poziom HCG spadł tak szybko by nie wykrył go test. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Jest możliwe, że dosżło do poronienia i szybkiego spadku beta hCG.