Pozytywny test ciążowy a brak widocznej ciąży na usg

dzień dobry ostatnią miesiączkę miałam szóstego maja tego roku dnia 28 maja robiłam test ciążowy który wyszedł pozytywnie od razu udałam się di lekarza ale usg nic nie potwierdziło czy może być że jest za wcześnie na usg

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Sporo zależy od aparatu, ale istnieje możliwość, że jest jeszcze zbyt wcześnie na to badanie. Może warto rozważyć badanie beta hcg z krwi obwodowej.