Pozytywne testy ciążowe a brak bolesności piersi i brzucha

Witam.Data ost miesiączki byla 01-03-15.Przed oraz w dniu spodziewanej miesiączki testy wyszły pozytywne.Wykonałam badanie beta hcg w 30dc (cykle 28-29 dni,chociaz ost cykl trwal 49 dni!).Wizyta u lekarza nic nie potwierdziła gdyż na usg nic nie było widać.Nagle ustał ból brzucha i piersi.Czy powinno mnie to martwić?Jakie są szanse , że jestem w ciązy?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaki wyszedł wynik testu beta hCG. W obecnej sytuacji raczej nie jest Pani w ciąży, jednak należy to potwierdzić kolejnym badaniem USG lub beta hCG po upływie ok tygodnia od ostatniego badania.