Negatywne testy ciążowe a problemy z miesiączkami
Witam.Krótko o swoim problemie.1 lutego dostałam miesiączki jaka trwała 3 dni(zawsze trwa 1-6 dni) i nie była skąpa.Po zakończeniu okresu bolą mnie piersi,robiłam dwa razy test ciążowy-negatywnie.Czas od czasu pobolewa mnie brzuch tak jak przed miesiączką.Nie robiłam usg narządów rodnych.Proszę o odpowiedz co się dzieje?Czy to ciąża?

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i bez względu na wynik udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.