Czy twardy brzuch może być oznaką ciąży?

7 lutego uprawiałam seks, były to dni niepłodne i zabezpieczaliśmy się, 15 lutego dostałam miesiączki, która trwała tak jak każda 5-6 dni. Kolejna miesiączka miała wypaść 17 marca ale do tej pory jej nie mam. Do tej pory zrobiłam 3 testy ciążowe(jeden z porannego moczu) i wszystkie były negatywne, ale ani nie bolą mnie piersi, ani nie pojawia mi się trądzik(tak jak zawsze przed okresem ) Odczuwam jednak, że mam twardy brzuch, czy to jest coś niepokojącego lub czy to mimo wszystko może być ciąża?

Aleksander Ropielewski

Objawy i wyniki testów nie przemawiają za ciążą. Dla pewności proszę skonsultować się z ginekologiem lub wykonać badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi.