Skrzepy podczas oddawania moczu a ciąża

witam ostatnio okres miałam 9 lutego i okres sie opoznil dopiero 21 marca dostalam krwawienie jak oddaje mocz to jest krew z skrzepami czy moge byc w ciazy bo tyle dni opoznil sie okres a te krwawienie

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe. Proszę skontaktowac sie z ginekologiem i wykonać test ciażowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi w celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży.