Opóźnienie miesiączki o 3 dni a szanse na ciążę

Witam. Okres mi sie spozna juz3dni i pobolewaja mnie piersi,rano jak pije kawe to mi niesmakuje.Czy to moze byc ciaza jak biore kwas foliowy i metformax i staramy sie z mezem o dziecko juz od2 lat. Prosze o szczera odp.

Aleksander Ropielewski

Objawy nie są swoiste dla ciąży. W celu potwierdzenia lub wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego lub badania poziomu beta hCG w surowicy krwi.