Ból pleców i jajników, zmęczenie, częste oddawanie moczu oraz wodnisty okres a ciąża

mam pytanie czy moge byc w ciazy jesli bralam tabletki 10 miesiecy okres dostalam 29-30.09 a skonczyl mi sie6-7.10.2013 po okresie wzielam 1 tab i po namowach meza odstawilam seks uprawialismy prawie ze dzienie bez zabezpieczenia ost raz 21.10 i bylo ok po kilku dniach zaczoly bolec mnie plecy jajniki jestem zmeczona czesto oddaje mocz26 dostalam okres jest blado rozowy lekko wodnisty nadal boli mnie podbrzusze w dodatku jestem nerwowa mam apetyt czy jest to ciaza czy krwawienie z odstawienia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę zatem wykonać test ciążowy. Wynik powinien być już wiarygodny. Gdyby test okazał się negatywny, proszę go powtórzyć około 14 dni po ostatnim stosunku.