Bóle podbrzusza i częste oddawanie moczu a prawdopodobieństwo ciąży

Mam 23 lat z partnerem uprawiamy sex przerywany.14.07dostalam okres parę dni przed bolal mnie brzuch 12 miałam malutkie plamienie potem nic i14 dostalam okres.potora tyg po okresie zaczął mnie bolec lewy bok podbrzusza i tez prawy i teraz różnie razem z całym podbrzuszem bóle te SA najsilniejsze wieczorem i rano do tego często zaczelam oddawać mocz wieczorami dosłownie co 20 min bol brzucha jak na okres.czasami mi się delikatnie robi niedobrze czy jestem w ciąży?okres mam mieć dopiero za 17 dni

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli ma Pani wątpliwości to można wykonać test ciążowy, który po tym czasie od opisanego powyżej stosunku będzie już wiarygodny. Koniecznie jeszcze proszę zgłosić się do ginekologa celem wykluczenia innych przyczyn dolegliwości ( jak np stan zapalny). Pozdrawiam.