Mdłości, bole w podbrzuszu, zawroty głowy, plamienie a możliwość ciąży

10.10 dostalam okres który trwal do 14.10 i byl dość obfity-nigdy tak nie mialam. 15.10 mialam stosunek przerywany. Od 24.10 zaczelam sie źle czuc: mdłości, bole w podbrzuszu, zawroty glowy, plamienie, zwiększona ilosc śluzu oraz mocz w kolorze ciemnej żółci. Czy jest mozliwe ze jestem w ciąży lub moglam zajsc przed okresem? Bardzo proszę o szybka odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu powinna Pani wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny po około 13 dniach od stosunku.