Spóźniony okres a test ciążowy

Czy gdy po spoznionym okresie jak go dostalam powinnam zrobic test , przed spodziewana miesiaczka zaczelam zle sie czuc ( objawy podobne do ciazy - nudnosci , podwyzszona temp, zawroty i bole glowy ) czy udac sie do lekarza i szukac innej przyczyny ? Moj cykl trwal co 28 dni, dodam ze mialam rowniez plamienie okoloowulacyjne trwajace 4 dni ktorego wczesniej nie mialam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, test oczywiście mozna wykonac i w razie nawrotów takich dolegliwości udac sie do lekarza ginekologa. Pozdrawiam