Nudności, stan podgorączkowy i brak apetytu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, w dni plodne chlopak chlopak wszedl we mnie pare razy bez zabezpieczenia na poczatku stosunku (p.ejakulacyjny byl) miesiaczke dostalam 26.08 byla z bolami skrzepy)ale od razu po niej zaczelam sie dziwnie czuc (nudnosci,stan podgoraczkowy,brak apetytu,bole w podbrzuszu,bole plecow). Wizta u ginekologa 08.09 nie wykazala ciazy, ale ja nadal zle sie czuje. Dodam, ze wyszly mi bakterie, nablonki, krwinki w moczu teraz biore cipronex 500, ale nie pomaga. czy ciaza nadal jest mozliwa?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Opisane objawy wydają się być natomiast wynikiem infekcji dróg moczowych. Sugeruję kontynuację antybiotykoterapii.