Lekkie bóle piersi i brzucha, spóźniający się okres a możliwość ciąży

mój chlopak wszedl we mnie w pierwsze dni płodne najpierw bez prezer a potem z , ale trwalo to chwilke i nawet nie doszedl i wyszedl i bylo tak jeszcze na drugi dzien. potem robilismy to w dni nie plodne z zabezp.ale nie doszedl i 2 dni potem tez w dni nie plodne ,bez zabezp ,doszedl i wyszedl wczesniej . dzis 28 dzien a ja nadal nie mam okresu, nigdy sie az tak nie spoznial . dodam ze mam bole plecow ,lekkie piersi i podbrzusza. czy moge byc w ciazy ? pozdrawiam .kara

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży teoretycznie istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po ostatnim stosunku.