Seks bez zabezpieczenia w dni niepłodne a spóźnianie się okresu

Witam , kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia w dni nieplodne praktycznie dzien przed terminem miesiaczki , dodam ze nastepnego dnia dostalam plamienie ktore trwalo tydzien pozniej krwawilam przez 2 tyg , on nie doszedl w ogole ale teraz spoznia mi sie okres przez 9 dni, pol roku wczesniej przestalam brac tabletki anty i przez 3 mc mialam nieregularne miesiaczki czy moge byc w ciazy skoro on nie doszedl we mnie a pozniej mialam okres?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu wykluczenia ciąży proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku. W przypadku wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.