Obfite krwawienie po stosunku i spóźnianie się miesiączki

Witam. 28 sierpnia kochalam sie z chlopakiem, byl to pierwszy raz i 12 dzien cyklu. Nie wiem czy ma to jakies znaczenie, ale blona zostala przebita juz pare miesicy wczensiej. Zabezpieczylismy sie prezerwatywa. 2 dni pozniej kolejny raz mialo dojsc do stosunku. na wstepie wszedl we mnie ok.4 razy (nie do konca) i nagle pojawilo sie obfite krwawienie.. we wrzesniu okres dostalam, a teraz niestety sie spoznia. Dodam, ze zwykle miesiaczki mialam nieregularne 28-35,36 dni. Czy jest mozliwsc ciazy ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proponuję wykonać test ciążowy, który powinien być już diagnostyczny. Pozdrawiam