Stosunek w prezerwatywie i brak miesiączki

Kochałam sie z moim chłopakiem i oczywiscie zabezpieczylismy sie , lecz on doszedl ,sprawdzajac prezerwatywę, niby wszytsko było w srodku , ale okres spoznia mi sie juz 10 dni a typowe bole piersi które mialam jak zawsze przed okresem nagle zanikły i do tej pory nie mam miesiaczki . Czy jest mozliwosc zajscia w ciąze?

Witam. Ciaza w tym przypadku jest stosunkowo mało prawdopodobna, dla pewności proponowalabym jednak wykonacu test ciazowy.