Brak okresu a stosunek z zabezpieczeniem

Witam.Ostatni raz miałam okres 9 pazdziernika,pare dni po tym kochałam sie z chłopakiem,zabezpieczylismy sie prezerwatywa do wytrysku nie doszło ale okres mi sie spoznia ,bardzo sie martwie , boje sie ze moge byc w ciazy ,prosze o rade z panstwa strony

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeśli nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy i sperma nie miała kontaktu z drogami rodnymi, nie istnieje ryzyko ciąży. W przypadku wątpliwości proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam