Lekkie bóle podbrzusza a brak okresu

Witam, jutro powinna wystapic u mnie miesiaczka ale juz dzisiaj mam lekkie bole w podrzuszu jednak inne jak przy miesiaczce. Bol jest zblizony do skurczu. Ostatnio bardzo intensywnie stralismy sie z mezem o dziecko, przestrzegalismy dni plodnych, czy moge byc w ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.