Rozciągliwy śluz i bóle podbrzusza a możliwość ciąży

Witam. Od tygodnia czasu miewam bardzo obfity sluz jest rozciagliwy i bezberwny a teraz bolpodbrzusza oraz krzyza i bol piersi. Przed miesiaczka nie miewalam jedynie takiego sluzu spodziewany okres powinnam miec 10. Mozliwe ze tak dlugo trwaja dni plodne. Czy moga to byc objawy oczekujacej ciazy?.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy.