Krótki stosunek bez wytrysku a ryzyko ciąży

Ostatni na poczatku seksu moj chlopak wsadzil penisa bez prezerwatywy do mojej pochwy i wykonal pare ruchow, twierdzi, ze byla to sama glowka penisa... 2 dni pozniej mialam dni plodne, jakie jest prawdopodobienstwo ciazy?

Witam. Ryzyko ciąży w takim przypadku jest jak najbardziej realne. Proponuje wykonać test ciazowy około 14 dni od zaistniałej sytuacji.