Stosunek po zakończeniu miesiączki a ryzyko ciąży

Dzień dobry. 16-17 LUTEGO zaczęła mi się miesiączka i trwała do dnia 23lutego-w ten dzień odbyłam stosunek przerywanany. Cykle mam raczej nieregularne,gdyż w ostatnich trzech miesiącach wyglądało to tak 35,26,35.Od 2 marca czuje podwyższoną temperaturę, od 3 dni również zauwazylam nabrzmienie piersi i delikatną wrażliwość na nie, czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże?

Renata GrzechociĹska

Jeśli Pani cykle są nieregularne trudno określić dni płodne i niepłodne, dlatego istnieje ryzyko ciąży.