Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból nogi pod kolanem i mięsień w ręce po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Od 4 dni zażywam tabletki antykoncepcyjne yasminelle, odczuwam ból w prawej nodze w jednym miejscu nad kolanem i jakby mięsień w prawej ręce. Nie występują inne bóle ani duszności,czuje się dobrze tylko dokucza mi jw. Czy powinnam odstawić tabletki? dodam że przed wypisaniem tabletek miałam robione badania i wszytko było ok. Pozdrawiam.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy są niespecyficzne i mogą mieć wiele przyczyn. Teoretycznie ryzyko zakrzepicy jest niewielkie, aczkolwiek jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem oraz ew. odstawić tabletki.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy