Ból nogi pod kolanem z lewej strony

Witam, odczuwam ból w lewej nodze z lewej strony (zewnętrznej) pod kolanem. Ból odczuwam przy wykroku, skręcie kolana, po dłuższym siedzeniu w jednym miejscu i przy rozciąganiu mięśnia czworogłowego łapiąc stopę i przyciągając do pośladków. Ból mija po rozgrzewce lub gdy "rozchodzę" nogę - muszę wstawać na "3 razy". Wcześniej przez ok. pół roku w tamtym miejscu codziennie rano odczuwałem "strzelanie" czegoś (czasem też dodatkowo "strzeli"). Proszę o diagnozę i specjalistę do którego mam się udać

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określic odpowiednie postępowanie.