Ból oczu i łzawienie

Dzień dobry mam pytanie jak się nazywa orientacja w której mężczyzna lubi kobiety. I mam jeszcze taki problem bul oczu i łzawienie, często tworzy się jak by mgła i mroczki przed oczami,często miewam bóle głowy,ucisk w okolicy serca kilka razy był silny,miewam napady duszności że nie mogę złapać oddechu i duszę się,mam duży ubytek zębów i boję się pójść do dentysty mam 7 korzeni i jeden z nich ma nerw na wierzchu a drugi dziurę czy usuwanie zębów jest bezpieczne pod narkozą.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jest to orientacja heteroseksualna. Ze względu na ubytki w jamie ustnej proszę niezwłocznie udać się do lekarza dentysty. Ze względu na pozostałe objawy sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze dokładny wywiad, zbada Pana oraz ew. zleci badania dodatkowe.