Łzawienie i pieczenie oczu

Od 3 dni łzawią i pieką mnie oczy, ale nie swędzą. Lekarz przepisał mi clemastinum hasco, czy istnieje zamiennik tego leku ponieważ nie mogę brać go za względu na skutki uboczne. Wcześniej zażywałam aerius ale jak narazie nie zadziałał.

Witam. Istnieją leki antyhistaminowe nowszej generacji, powodujące mniej działań niepożądanych np. zytrec,