Pieczenie, swędzenie i łzawienie oczu

Witam.Jakoś od pół roku zmagam się z problemem z oczami-a dokładniej z prawym okiem(w lewym mniej się to objawia).Odczuwam pieczenie,swędzenie i łzawienie oczu.Tak silne,że aż pod ból podchodzi.Nie codziennie-okresowo.Czasem przez tydzień codziennie,ale czasem przez tydzień w ogóle.A czem 1raz w tyg.Bylam u okulisty-wszystko w porzadku.Dodam,ze jestem alergikiem.Czy to moze byc od alergii?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może jeżeli okulista wyklucza inne przyczyny. Proponuje udać się do lekarza alergologa.