Łzawienie i swędzenie oczu

Od pół roku moje oczy mi łzawią , swędzą i czasami mam wrażenie że mam tam ciało obce. Dopiero na wizycie w optometrii pan powiedział mi że mam zapchane kanaliki łzowe i muszę robić ciepłe okłady na oczy , ale stosuję to od tygodnia i nic mi nie pomaga . Co jeszcze mogę z tym zrobić już tyle razy byłam u okulisty i nie wiedzieli co mi jest przepisywali mi sterydy , antybiotyki i nic nie pomogło . Bardzo proszę o radę .

Lek. Tomasz Budlewski

Można jeszce stosować masaż tych okolic, ewentualnie jeśli nie pomoże zabieg udrażniania.