Uciążliwe łzawienie oczu na powietrzu

Ok kliku lat mam łzawienie oczu na powietrzu jest to dla mnie bardzo uciązliwe.Stosowałam bardzo dużo kropli przepisanych przez lekarzy okulistów i nic mialam też przepychane kanaliki łzowe i też nic nie pomogło,czy jest jakieś lekarstwo na moja dolegliwość?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuje udać się do okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.