Ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa, drętwienie nóg z niedowładem

Witam , mam problem odcinkiem ledzwiowym kregoslupa.Od kilku miesiecy boli mnie ten odcinek oraz mam dretwienia nog z niedowladem.Najbardziej martwie sie poniewaz podczas siedzenia buja mna na boki jakby moj kregoslup byl gumowy .Czesto moje nogi sa jak sprezyna .to jest straszne czy to moze byc przepuklina ? Moj lekarz rodzinny nie chce dac mi skierowania n rtg poniewaz Btwierdzi ,ze jest to wynikiem lordozy szyjnej .Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Lekarz rodzinny powinien wystawić skierowanie do specjalisty neurologa, który pokieruje dalszą diagnostyką oraz leczeniem.