Wynik badania rezonansu magnetycznego odcinka lędźwiowego kręgosłupa

A .MYSLALAM ZE TO COS Z WYROSTKIEM ALE COZ BADANIE MR ODCINKA LEDZWIOWEGO KREGOSLUPA WYKONANO W PLASZCZYZNACH PROSTOPADLYCH UZYSKAJAC OBRAZY T1 I T2 NIEWIELKIE SPŁYCENIE FIZJOLOGICZNEJ LORDOZY LEDZWIOWEJ MIERNE ZMIANY ZWYRODNIENIOWE W STAWACH MIEDZYKREGOWYCH L4 S1 NA POZIOMIE L4 L5 DYSKRETNE UWYPUKNIENIA KRAZKA MK TYPU BULING ZE SPLYCENIEM ZACHYLKOW BOCZNYCH I LEWEGO OTWORU MK BEZ UCISKU NA STRUKTURY NERWOWE WYSOKOSC I SYGNAŁ POZOSTALYCH KRAZKOW MK W NORMIE TRZONY KREG LEDZWIOWYCH PRAWIDLOWEJ

Przepraszam ale gdzie tu jest pytanie? Najczęściej zmiany w odcinku lędźwiowym są spowodowane głębokim zgryzem, przechyleniem płaszczyzny zgryzu względem podstawy czaszki i niewłaściwym stosunkiem przestrzennym szczęki i żuchwy.