Niewielkie spłycenie fizjologicznej lordozy w wyniku MR

witam wynik mr.niewielkie spłyceniefilozofic lordozy ledzwiowej .mierne zmianyzwyrodnieniowe w srtawach miedzykregowych l4-s1 na poziomie l4-l5 dyskretne uwypuklenie krazka mk typu buling .bez ucisku na struktury nerwowe .wysokosc i sygnał pozostałych krazkow mk w normie .trzony kregow ledzwiowych prawidlowj wielkosci bez patologicznych zmian ogniskowych .sygnal stozka i kozeni rdzeniowych prawidłowy ..a cos mnie boli plecy boje sie ze cos tam jest ale siedze z gieta przy komp 8 godzin prosze

Aleksander Ropielewski

Opis wskazuje na możliwość dolegliwości bólowych. Sugeruję kontakt z fizjoterapeutą i rozpoczęcie ćwiczeń wzmacniających kręgosłup. Ponadto jeżeli ból jest dotkliwy proszę skonsultować się z lekarzem w celu otrzymania leczenia przeciwbólowego.