Ból oka i zgrubienie na gałce ocznej

Witam, od dłuższego czasu jak zamknę oko i patrzę mocno w dół to wyczuwam pod powieka po prawej stronie na gorze oka jakies zgrubienie ktore ucieka pod palcem, cos w rodzaju kuleczki. Od niedawna przy mocny poruszaniu gałka w dół gore i boki boli mnie oko gdzies w okolicach wlasnie gory oka po prawej stronie. Dodam ze od jakiś 3 lat zatyka mi sie rownież ucho i pobolewa. Nie jest to jednostajne. Czy to moze mniec związek z zatokami lub krzywa przegroda nosowa? I to oko.. Nie wiem co myślec. Ania

Witam.jeżeli oko i ucho po tej samej stronie to warto to diagnozowac.może mieć związek z zatokami. Z przegrodą nie.w oczodole jest dużo różnych rzeczy nie tylko oko. Być może Pani wyczuwa gruczoł łzowy lub jeszcze coś innego.pozdrawiam serdecznie