Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból oka przy stosowaniu soczewek

Witam, uzywam soczewek miesiecznych. 30.12 zaczelo mnie bolec lewe oko, bylo zaczerwienione, odczuwałem lekki swiatłowstret, pogorszenie ostrosci, od zrodel swiatla powstaje aureola. Zauwazylem lekko przezroczysta plamkę na skraju teczowki i zrenicy. Okulista przepisal mi tobradex i starazolin, minelo leczenia, a ja ciagle mam tą plamke i nieostrość, choć plamka byc moze stala sie minimalnie mniej widoczna. Czy to na pewno nacieki na rogowce? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Sposoby na zmęczony wzrok

Witam.
Tak zmiana opisana przez Pana może być naciekiem na rogówce spowodowanym zbyt długim czasem stosowania soczewek kontaktowych lub też złą jakością soczewek (parametry soczewek ).
Pozdrawiam

Specjalista chorób oczu.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy