Ból oka, skroni i zmęczenie wzroku

witam!mam 25 lat.doskiwiera mi od jakiegos czasu bol oka lewego i jego okolic ,i lewej skroni.oko troche łzawi i jest jakby przemeczone.zauwazylem ze ja jade samochodem to ten dyskomfort sie nasila.jak wstaje z łozka to oko od rana wydaje sie zmeczone.te oko.lewemam oko gorsze od prawego ale wczesniej tego nie tak nie odczuwałem.co to moze byc?? dziekuje z gory za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno okulistyczne jak i neurologiczne jako skutek zmian w centralnym układzie nerwowym. W celu określenia konkretnej przyczyny konieczna jest jednak dokładniejsza diagnostyka, w tym dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pana oraz wykonanie badań dodatkowych. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą okulistą.