Ból palca w wyniku nadwyrężenia

Podczas remontu nadwyrężyłem prawą rękę - dokładnie problem dotyczy zginania palca serdecznego. Zginanie powoduje ból, palec strzela/blokuje się. Najbardziej jest to dokuczliwe rano ale problem jest przez cały dzień. Problemem jest np odkręcenie mocno zakręconego napoju gdzie korek jest mały. Ból czasem jest na tyle silny że ręka sama się otwiera. Proszę o poradę, ewentualnie konsultację ortopedyczną we wskazanym miejscu lub podjęcie się leczenia mojego przypadku.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę się udać do lekarza rodzinnego celem skierowania do poradni ortopedycznej. Niestety bez dokładnego zbadania cieżko orzec jakie dokładnie leczenie będzie dla Pana najlepsze. Pozdrawiam