Ból piersi, ból pod pachą i łopatki

To znow ja.gdy karmilam prawa piersia czulam jak by ciagnelo dziecko taki dziwny bol nie moglam w tym czasie podniesc prawej reki (w pozycji siedzacej) juz nie karmie, to jest bol jak by pod pacha.gdy podnosze reke kluje mnie tez w lopatce gdy niose zakupy w tej rece czuje jak brawy bok szyji napreza sie powodujac dziwny bol po czym mam mdlosci i bol glowy.Lekarz zbagatelizowal to powiedzial ze to przez zmeczenie bo trojka dzieci.ale to mnie nie pokoi.Lopatka po tej str bardzo boli bardzo!pomocy

Proszę udać się do ortopedy. Prawdopodobnie są to bóle "kostno-mięśniowe". Zwykle używa się wtedy leki rozkurczajace mięśnie i leki p- zapalne. Czasem konieczna jest interwencja ortopedy właśnie. W związku z tym, że kojarzy pani ten ból z piersią i karmieniem wskazane byłoby przebadania się ginekologiczne.