Ból piersi i brązowy kolor sutków a planowanie dziecka

Witam! Mam 26 lat i od 3 lat staramy się z mężem o dzidziusia, jakieś 3 tyg temu zaczęły boleć mnie piersi i brązowieć sutki. Dostałam ogromnego apetytu i przez 2 tyg miałam mleczne upławy. W sobotę wieczorem dostałam okresu który spóźnił się 3 dni. Jest mniej obfity i trwa do dziś. Piersi mnie już nie bolą ale reszta objawów została a w sutkach czuje nie raz rwący ból. Czy mogę być w ciąży? W lutym idę do lekarza. proszę o odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.