Rozregulowanie cyklu a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam, 23 października dostałam okresu jak co miesiąc, wszystkie objawy te same bolące piersi, silny ból brzucha i krwawienie takie samo, dodam że staramy się z mężem o dzidziusia więc kochamy się bez zabezpieczenia i do dnia 9 października tak było bo mąż później wyjechał, teraz powinnam mieć okres 19 listopada a go nie ma i piersi też nie bolą, nigdy mi się nie spóźniał okres więcej niż góra 2 dni, czy możliwe abym była w ciąży, czy to że przez miesiąc nie było sexu okres mi się rozregulował?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone prawdopodobieństwo ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.