Ból piersi i guzek u 27-latki

rok czasu boli mnie pierś w jednym miejscu jak się dotykam wyczuwam chyba kulke i to ona mnie boli byłam na usg ale pierśi sa czyste ale ta pani wykonujaca usg nie sprawdziła mi tego miejsca co mnie boli bo to jest wysoko prawie koło pachy ma 27 lat i jeszcze mam pytanie jak się nazywa badanie dokładne które wyjdzie co jest w piersi

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji może okazać się konieczne wykonanie badania USG celowanego na wykrytą zmianę. Proszę ponownie udać się do lekarza.