Ból piersi i okolicy pachy w 34 tygodniu ciąży

Dzień dobry jestem w 34 tyg ciąży od jakiegoś czasu boli mnie prawa pierś w okolicach pachy tak jakby był tam siniak . Co to może być proszę o odp.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem zmian hormonalnych ale także zapalenia oraz innych nieprawidłowości gruczołu piersiowego. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem podczas najbliższej wizyty.