Ból piersi i podłużne zgrubienie

witam chciałam zapytać o moją pierś chodzi o to od dłuższego czasu boli mnie lewa pierś a od 3 dni mocnej ciągle ją dotykam od dłuższego czasu bliżej pachy ale w piersi pojawiło się podłużne zgrubienie co to może być czy jest to węzeł chłonny czy pierś mnie boli już od tego uciskania proszę o jakąś radę

Aleksander Ropielewski

Podłużna struktura raczej nie jest węzłem chłonnym (na pewno nie pojedynczym), natomiast bez przeprowadzenia badania nie hestem w stanie jednoznacznie stwierdzić co jest powodem Pani dolegliwości dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.