Ból piersi, mdłości i senność a ciąża

moja miesiaczka jest zawsze reglarna i obfita ostatnia miesiaczke mialam 6 wrzesnia a teraz dostalam 12 pazniernika zawsze mam bule brzucha i wszystkie obiawy miesciaczki a teraz nic dodam jeszcze ze caly wrzesien kochalam sie z chlopakiem bez zabespieczenia od jakis 2 tygodni mam dziwne bole w piersi mdlosci zazwyczaj wieczorami duzo spie i czesto chodze do toalety dodam jeszcze ze odstawilam plastry antykocepcyjne 3 wrzesnia robilam test ciazy ale druga kreska byla malo widoczna czy to ciaza?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. Proszę powtórzyć badanie po 14 dniach od ostatniego stosunku. Po weryfikacji ciąży należy udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.