Opóźniona miesiączka, bóle podbrzusza, mleko z piersi

Witam. Spóźnia mi sie miesiaczka 10 dni, czasami mam okropne bole podbrzusza, zawroty głowy, leci mi mleko z piersi , 19 miesiacy temu urodziłam synka karmilam go tylko 5 miesiecy. ostatnia miesiaczke mialam 10 wrzesnia i cykle byly regularne co 28 dni. dodam, ze kochalam sie z mezem 24 wrzesnia bez zabezpieczenia ale nie do konca. Badania tsh ostatnio robilam w lipcu i było w normie. co to moze być ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych, np. mlekotok konsekwencją hiperprolaktynemii. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.