Mleko z piersi u 35-latki

Witam ,od pewnego czasu leci mi mleko z piersi nie jestem w ciazy biore pigulki antykoncepcyjne i ogolnie dobrze sie czuje , ostatnio robilam wszystkie mozliwe badania i wyniki wyszly bardzo dobre.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany mlekotok bez wątpienia jest konsekwencją hiperprolaktynemii. Sugeruję konsultację ze specjalistą endokrynologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.