Ból piersi w okolicy sutka

Mam 37 lat, od miesiąca boli mnie pierś przy dotyku w okolicy sutka. Miejsce dotyku jest twarde i sprawia wrażenie jakby było zdrętwiałe. Natomiast od tygodnia boli mnie mocno prawa strona żeber, równierż przy oddychaniu. Nie byłam jeszcze u lekarza. Czy to coś poważnego?

Witam serdecznie,

Opisane przez Panią dolegliwości mogą wskazywać na nerwoból. Niemniej, najlepiej będzie, jeżeli zgłosi się Pani do lekarza, który Panią zbada, w razie konieczności skieruje na dodatkowe badania i zaleci odpowiednie leczenie.

Proszę pamiętać także o regularnych wizytach u ginekologa (łącznie z badaniem piersi) co 6 - 12 miesięcy.

Pozdrawiam serdecznie