Ból pięty i opuchnięcia palców

Witam , mam problem ze stopami . Na pietach mam tak jakby druga kosc , jext wystajaca , skora na niej peka i przeszkadza to w normalnym zyciu a ponadto przy gkdzeniu czuje pieczenie i bol na dolnej tak jakby powierzczni piety. Drugim problemem sa male palce u nog ktore puchna , bola , sa czerwoane . Prosze mi powiedziec co to moze byc, gdzie powinnam sie zglosici jak to mozna leczyc. Dzkekuje z gory za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi udzielić jednoznacznej i pomocnej odpowiedzi bez możłiwości oceny stóp. Myślę żę w pierwszej kolejności wystarczy udać się do lekarza rodiznnego, który podpowie jak postąpić.