Rogowaciejąca skóra na dłoniach

Dzien Dobry, mam problem z moimi dłońmi. Skora na rękach rogowacieje i peka, goi sie i zaraz znowu peka.Doleglosc mam juz ponad 10 lat probowalam juz wszyszystkiego, przeszkadza mi to w codziennym zyciu, a do tego ciagly bol.Czy jest mozliwosc postawienia diagnozy i pozbycia sie tego raz na zawsze.Wszystko robie w rekawiczkach wiec nie moze to byc alergia na chemikalia.Z gory dziekuje za jaka kolwiek wskazówkę.

Aby postawić diagnozę konieczna jest konsultacja, nie jest możliwe leczenie przez internet. Skóra jest wyraźnie przewidziana, może to być związane z alergia kontaktowa lub inna jednostka chorobowa. Trzeba na pewno skórę natluszac aby zminimalizować ryzyko pekania i koniecznie skonsultować sie z lekarzem dermatologiem.