Problemy ze skórą na dłoniach

Dzien dobry nazywam sie Justyna pracuje jako montazystka do czesci samochodowych mam problem z skórą która mi schodzila skora na kcukiem az widac 2 warstwa skora co mam zrobic ?

Odpowiednie postępowanie i diagnostykę wdroży Pani lekarz po konsultacji w gabinecie. Konieczny jest dokładny wywiad oraz badanie skóry. W mojej opinii przydatna będzie diagnostyka z wykorzystaniem testów naskórkowych, aby określić czy podłożem zmian może być alergia kontaktowa np. na metale. Stosowna profilaktyka oraz leczenie spowodują ustąpienie zmian skórnych.